ye-logo.v1.2

Два роки в дисбаті проведе військовий із Старокостянтинова, який продавав амфетамін

Кримінал 2250
Військовий проведе два роки у дисбаті
Військовий проведе два роки у дисбаті. Фото: dpchas.com.ua

Чоловік організував місце для незаконного вживання наркотиків.

Старокостянтинівський райсуд військовослужбовцю однієї з військовий частин гарнізону призначив 2 роки дисбату. Про це повідомляє військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк на сторінці у Фейсбуці.

«У суді доведено, що 29-річний військовик, зумисне і задля збагачення, двічі у грудні 2017 року продав психотропну речовину – амфетамін. Тоді за 0,92 грама він виручив 2 тисячі гривень. Щоправда, це не все. Також у лютому-грудні того ж року організував місце для незаконного вживання амфетаміну та особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу. Для цього правопорушник виготовив саморобний пристрій і надавав приміщення орендованої квартири для їх вживанн», - йдеться у повідомленні Сенюка.

ільки завдяки зібраним доказам військовою прокуратурою доведено вину військовослужбовця, яку він у ході судового засідання визнав повністю та щиро розкаявся. Як підсумок, суд засудив його до 2 років позбавлення волі. Однак, врахувавши всі обставини, суд замінив вказане покарання до 2 років тримання у дисбаті.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую