ye-logo.v1.2

Суд у справі депутата облради: Микола Харкавий з’явився, але засідання тривало недовго

Кримінал 4790
Микола Харкавий (на передньому плані) прибув до суду із захисником Плахотнюком. Але через відсутність іншого адвоката - Данилюка, суд оголосив перерву
Микола Харкавий (на передньому плані) прибув до суду із захисником Плахотнюком. Але через відсутність іншого адвоката - Данилюка, суд оголосив перерву. Фото: автора

Хмельницький міськрайонний суд розпочав підготовче засідання у справі по обвинуваченню депутата Хмельницької обласної ради.

Сьогодні, 9 липня, у Хмельницькому міськрайонному суді мали визначитися, чи підлягає судовому розгляду обвинувальний акт стосовно депутата Миколи Харкавого. Його, нагадаємо, підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190 («Шахрайство»), ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 («Підбурювання до надання неправомірної винагороди службовій особі») Кримінального кодексу України.

За версією слідства Микола Олександрович за 50 тисяч доларів США обіцяв сприяти поновленню контракту з директором Кам'янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка». У червні минулого року його затримали під час отримання грошей.

Микола Харкавий прибув до суду разом із одним захисником. Ще один – не приїхав. Саме цей факт і «збентежив» суддівську колегію. За словами головуючого Андрія Місінкевича, адвокат не повідомив суд належним чином про свою неявку. Натомість Микола Харкавий пояснив, що той не приїхав через іншу справу. Утім, погодився на розгляд справи без участі відсутнього адвоката.

Судді, порадившись на місці, вирішили ж не розглядати справу без відсутнього захисника. А тому оголосили перерву в засідання до 30 липня.

Чи вважає себе винним в інкримінованих злочинах Микола Харкавий, поки невідомо. Він, виходячи з залу судового засідання, не захотів коментувати своє бачення цієї справи.

Нагадаємо, що депутата облради визнають винним, то йому загрожує позбавлення волі від 8 до 12 років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую