ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Двох підполковників поліції визнали винними в неправомірному отриманні 1300 доларів

Олександр НІКІТІН Кримінал 2018
Отримавши 1300 доларів, поліцейські тепер мають сплатити по 25 500 гривень штрафу
Отримавши 1300 доларів, поліцейські тепер мають сплатити по 25 500 гривень штрафу. Фото: Reuters

Їм загрожувало до п’яти років позбавлення волі.

 Хмельницький міськрайонний суд розглянув справу відносно обвинувачення двох працівників поліції в, цитуємо, «одержанні неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, вчинене за попередньою змовою групою осіб». Відповідний вирок вже оприлюднений в Єдиному Державному реєстрі судових рішень.

«Являючись працівниками правоохоронного органу, будучи службовими особами та представниками влади, а саме: ОСОБА_4 - начальником сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення Летичівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області у званні підполковника поліції, а ОСОБА_3 - слідчим слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП в Хмельницькій області у званні підполковника поліції, діючи за попередньою змовою між собою, 19.04.2018 року о 17 год. 30 хв. одержали для себе та третьої особи неправомірну вигоду в сумі 1300 доларів США, яку ОСОБА_5 передав ОСОБА_3 в автомобілі НОМЕР_1 на відрізку проїзної частини вул. Чорновола в м. Хмельницькому, що навпроти зупинки громадського транспорту ПТУ 24, за їх вплив на прийняття рішення уповноваженими особами Деражнянського районного військового комісаріату, органів державної влади та місцевого самоврядування про визнання призовника ОСОБА_6 непридатним до проходження військової служби», - йдеться в вироку. Відзначимо, що у ЄРСР не вказують прізвища обвинувачуваних, а лише «маркують» на «особи».

Прокурор військової прокуратури Хмельницького гарнізону та підозрювані уклали угоду про визнання винуватості, за умовами якої екс-правоохоронці визнали свою винуватість в інкримінованому їм діянні. Отож, суд затвердив цю угоду і не відправив обвинувачених за грати. Їх позбавли права обіймати у правоохоронних органах посади, повязані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно господарських функцій строком на 1 рік 6 місяців. Також оштрафували на 25,5 тисячі гривень кожного. 

Вирок ще може бути оскаржений в суді вищої інстанції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео