ye-logo.v1.2

Шини, дрова і навіть працевлаштування - хмельничани віддали шахраям п'ятдесят тисяч гривень за один день

Кримінал 1638
Найбільше постраждала жінка, яка за "працевлаштування" перерахувала шахраям 22 тисячі гривень
Найбільше постраждала жінка, яка за "працевлаштування" перерахувала шахраям 22 тисячі гривень. Фото: kapri.dn.ua

До поліції звернулося п'ятеро осіб, які перерахували кошти зловмисникам.

До поліції Хмельницької області надійшло 5 заяв від громадян, які стали жертвами шахраїв. І все це одного дня - 28 серпня. Більшість потерпілих намагалися придбати товар через мережу інтернет за вигідною ціною, але не потурбувались про безпеку власних коштів.

Так, 28-річна жителька села Ожигівці Волочиського району намагалась через оголошення, розміщене на одному із інтернет-сайтів, придбати дрова. Потерпіла перерахувала зловмиснику 6050 гривень, але товар так і не отримала.

2600 гривень перерахував інтернет-шахраям 40-річний житель Кам’янця-Подільського, купуючи через інтернет автомобільні шини. Після перерахунку коштів зв’язок зі зловмисниками перервався.

44-річний житель Красилова намагався через оголошення в інтернеті придбати мотоблок «Агро» і перерахував шахраям 5 тисяч гривень.

24-річний хмельничанин також втратив 4900 гривень, намагаючись придбати ігрову приставку «Sony PlayStation 4 Pro».

Та найбільших збитків зазнала 39-річна жителька села Антонівці Ярмолинецького району, яка, плануючи працевлаштування за кордоном, перерахувала віртуальному посереднику більше 22 тисяч гривень.

Наразі по усіх цих фактах шахрайства правоохоронці відкрили кримінальні провадження і займаються з’ясуванням обставин. А громадян закликають не бути безпечними і берегти власні гроші.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую