ye-logo.v1.2

Шини, дрова і навіть працевлаштування - хмельничани віддали шахраям п'ятдесят тисяч гривень за один день

Кримінал 1025
Найбільше постраждала жінка, яка за \
Найбільше постраждала жінка, яка за "працевлаштування" перерахувала шахраям 22 тисячі гривень. Фото: kapri.dn.ua

До поліції звернулося п'ятеро осіб, які перерахували кошти зловмисникам.

До поліції Хмельницької області надійшло 5 заяв від громадян, які стали жертвами шахраїв. І все це одного дня - 28 серпня. Більшість потерпілих намагалися придбати товар через мережу інтернет за вигідною ціною, але не потурбувались про безпеку власних коштів.

Так, 28-річна жителька села Ожигівці Волочиського району намагалась через оголошення, розміщене на одному із інтернет-сайтів, придбати дрова. Потерпіла перерахувала зловмиснику 6050 гривень, але товар так і не отримала.

2600 гривень перерахував інтернет-шахраям 40-річний житель Кам’янця-Подільського, купуючи через інтернет автомобільні шини. Після перерахунку коштів зв’язок зі зловмисниками перервався.

44-річний житель Красилова намагався через оголошення в інтернеті придбати мотоблок «Агро» і перерахував шахраям 5 тисяч гривень.

24-річний хмельничанин також втратив 4900 гривень, намагаючись придбати ігрову приставку «Sony PlayStation 4 Pro».

Та найбільших збитків зазнала 39-річна жителька села Антонівці Ярмолинецького району, яка, плануючи працевлаштування за кордоном, перерахувала віртуальному посереднику більше 22 тисяч гривень.

Наразі по усіх цих фактах шахрайства правоохоронці відкрили кримінальні провадження і займаються з’ясуванням обставин. А громадян закликають не бути безпечними і берегти власні гроші.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую