ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

Кам’янчанка постане перед судом за шахрайство та підбурення до дачі хабаря

Яна КУШНІР Кримінал 688
Шляхом обману кам'янчанка заволоділа чужими коштами, які використала на власні потреби
Шляхом обману кам'янчанка заволоділа чужими коштами, які використала на власні потреби. Фото: transkarpatia.net

Скориставшись правовою необізнанністю знайомого, жінка виманила у нього 16 тисяч гривень.

У ході досудового розслідування встановлено, що жителька Кам’янця-Подільського, знаючи про те, що відносно її знайомого був складений протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП, вирішила скористатись необізнаністю правопорушника у порядку розгляду відповідних матеріалів та заволодіти його коштами. Маючи на меті незаконно збагатитися, зловмисниця пообіцяла чоловіку «посприяти» у вирішенні питання про непритягнення його до адміністративної відповідальності та повернення вилученого водійського посвідчення, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Так, за «послуги» жінки знайомий спочатку передав їй 3 тисячі гривень. Однак, на цьому жінка не зупинилася і, бажаючи заволодіти чужими коштами у більших розмірах, при наступних зустрічах повідомляла про необхідність повторної передачі їй то трьох, то двох тисяч гривень. Загалом, чоловік передав зловмисниці 16 тисяч гривень, які, за її твердженням, вона мала передати посадовим особам прокуратури та суду.

Таким чином, шляхом обману кам’янчанка заволоділа чужими коштами, які використала на власні потреби.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення шахрайства та закінченого замаху на підбурення до надання неправомірної вигоди службовій особі завершено. Як повідомив керівник місцевої прокуратури Віталій Гриньків, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео