ye-logo.v1.2

Суд виніс вирок злодійці, яку наздоганяли "всім селищем"

Кримінал 2078
Суд присудив крадійці 3,5 роки ув
Суд присудив крадійці 3,5 роки ув'язнення. Фото: hm.npu.gov.ua

Жінка обікрала будинок у Чемерівцях.

Чемеровецький районний суд виніс вирок 39-річній раніше судимій «гастролерці», яка обікрала будинок в райцентрі, повідомляє прес-служба Національної поліції.

Подія сталася ще у жовтні. Тоді в одному із дворів селища Чемерівці, чоловік порався на городі, а його дружина — в літній кухні. Будинок залишили відчиненим. Цим скористалася 39-річна «гастролерка» із сусіднього Волочиського району. Зловмисниця непомітно зайшла всередину і викрала із скарбнички золоті прикраси на загальну суму 27 тисяч гривень.

Господиня помітила, що хтось незнайомий виходить з подвір’я. Попросила дочку перевірити, чи все в хаті на місці. Коли та сказала, що зникли прикраси, чоловік кинувся наздоганяти зловмисницю. Йому допоміг сусід на автомобілі. В цей час жінка зателефонувала до поліції. Разом її і затримали.

Як з’ясувалось, крадіжку обвинувачена вчинила під час іспитового терміну: вироком Тернопільського міськрайонного суду від 13 березня 2018 року її визнано винною за аналогічною статтею Кримінального кодексу України, призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі й звільнено від його відбування на 1 іспитовий рік.

На підставі ч.1 ст. 71 Кримінального кодексу України за сукупністю вироків шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання за вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 13 березня 2018 року і остаточно призначити покарання у вигляді 3 років і 6 місяців позбавлення волі, - йдеться у вироку Чемеровецького районного суду
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую