ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

Знову на три роки: шепетівчанина засудили за крадіжки

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 525
Трирічний термін ув'язнення чоловік отримав вдруге
Трирічний термін ув'язнення чоловік отримав вдруге. Фото: kma.court.gov.ua

Чоловік просив пом'якшення покарання.

Хмельницький апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу шепетівчанина, засудженого за крадіжку. Шепетівський міськрайонний суд визнав чоловіка винним за частиною другої статті 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка, вчинена повторно». Йому присудили три роки позбавлення волі. У своїй скарзі апелянт просив, аби йому пом’якшили призначене покарання.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, судили шепетівчанина за два епізоди крадіжок. У першому випадку злодій проник у незачинений автомобіль марки «ВMW 520», що знаходився у дворі будинку, і викрав із нього чотири тисячі шістсот гривень. Непійманим, майже через місяць, зловмисник підібрав ключі до «PEUGEOT PARTNER», проник у салон і звідти викрав автомагнітолу, музичний адаптер та планшет – на загальну суму одна тисяча дев’ятсот гривень.

Під час досудового слідства та у залі суду першої інстанції у вчиненому шепетівчанин зізнався, а під час апеляційного розгляду справи чоловік вже звинувачував слідчих у, нібито, їхній обіцянці забезпечити йому «умовний» термін покарання. Тому, мовляв, і зізнався у скоєному. У скарзі просив, аби за першим епізодом справу взагалі закрили, а щодо іншого – зменшили термін перебування за гратами.

Чоловік неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за подібні злочини. За останній відбув покарання – три роки позбавлення волі. Тепер проведе ще три роки у в’язниці – Хмельницький апеляційний суд його скаргу не задовольнив і залишив вирок Шепетівського міськрайонного суду без змін.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую