ye-logo.v1.2

За вкрадені вила – за ґрати: у Шепетівці засудили двох рецидивістів

Кримінал 1068
Шепетівський суд виніс вирок двом рецидивістам, які викрали сільськогосподарські вила
Шепетівський суд виніс вирок двом рецидивістам, які викрали сільськогосподарські вила. Фото: www.pravda.com.ua

Чоловіки неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності.

Шепетівський міськрайонний суд визнав двох місцевих жителів винними у вчиненні повторної крадіжки за попередньою змовою. Про це зазначають у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«Згідно із вироком, у жовтні 2018 обвинувачені викрали із лісосмуги палетні вила вартістю 7 757 гривні, погрузили їх на віз і заховали у домоволодінні одного із них. Там їх і виявив дільничний поліцейський. Обидва зловмисники мають судимості», - кажуть у суді.

Додають, що 28-річний чоловік перебував на іспитовому строці за вчинену раніше крадіжку. Інший, 51-річний, вчинив злочин в період умовно-дострокового звільнення і був засуджений за ряд кримінальних правопорушень, серед яких вбивство, розбій зґвалтування , втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.

Суд дійшов висновку, що обвинуваченим потрібно призначити реальне позбавлення волі, оскільки належних висновків щодо своєї протиправної поведінки вони не зробили і продовжили злочинну діяльність. Одному з них, 28-річному чоловіку, призначили 3 роки 6 місяців позбавлення волі, іншому (51-річному) – 3 роки і 3 місяці. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую