ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2020

На Хмельниччині судитимуть підозрюваного у відмиванні доходів

Кримінал 1259
Керівника підприємства підозрюють в ухилині від спалти податків майже на 4 мільйони гривень
Керівника підприємства підозрюють в ухилині від спалти податків майже на 4 мільйони гривень. Фото: shutterstock.com

Чоловіку загрожує до шести років позбавлення волі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою вже екс-керівника одного підприємства в ухиленні від сплати до бюджету 3,9 мільйонів податків, службовому підроблені та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, в сумі майже 250 тисяч гривень, завершено. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

«Під час розслідування встановлено, що у 2015 році керівник одного із підприємств області, здійснюючи продаж сільськогосподарської продукції під виглядом власно вирощеної, неправомірно скористався пільгами щодо оподаткування діяльності у сфері сільського господарства, а також здійснив підробку податкових декларацій підприємства. Крім того, частину доходів, отриманих у зв’язку із несплатою податків, він легалізував (відмив)», - повідомили в покуратурі.

Обвинувальний акт за підозрою особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах, службове підроблення, легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), направлено для розгляду до суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую