ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2019

На шлях виправлення не став: жителя Білогірщини вчетверте судили за наркотики

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 569
Після відбування покарання за подібні злочини чоловік на шлях виправлення не став та вчинив новий злочин
Після відбування покарання за подібні злочини чоловік на шлях виправлення не став та вчинив новий злочин. Фото: kma.court.gov.ua

Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі на два роки.

Білогірський районний суд визнав винним чоловіка, якого звинувачують у незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту. Про це повідомили у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«Як встановив суд, у червні 2018 року житель села Білогірського району в Шепетівці купив більше 800 грамів макової соломки. У себе в помешканні з нарковмісного зілля виготовив концентрат для ін’єкцій, що використовував для власних потреб. Окрім того, влітку того ж року придбав і зберігав за місцем проживання екстракт канабісу й метадон», - йдеться у повідомленні.

Зважаючи на те, що у 45-річного чоловіка це вже четверта судимість за наркотики, суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі в межах мінімального строку – на 2 роки, визначеного санкцією частини 2 статті 309 КК України (караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років).

У прес-службі повідомили, що вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую