ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

Пенсіонерку з Полонного засудили за наркотики

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1187
70-річну полончанку визнали винною в незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту
70-річну полончанку визнали винною в незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту. Фото: ілюстрація facebook.com

У жінки правоохоронці знайшли в оселі канабіс та макову соломку.

Полонський районний суд визнав винною 70-річну полончанку, обвинувачену в незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту та оштрафував її на 1020 гривень. Таке покарання прописане в угоді про визнання винуватості, укладеної між прокурором та обвинуваченою, яку суддя затвердив. Про це повідомили в прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«Як встановив суд, жінка восени минулого року знайшла у себе на присадибній ділянці 2 рослини конопель та маку, зрізла їх, висушила й подрібнила, отримавши наркотики. Правоохоронці під час обшуку її помешкання виявили й вилучили особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс (220,439 грамів), верхні частини двох пластмасових пляшок з нашаруванням екстракту канабісу (14,247 грамів), а у господарському приміщенні – макову соломку (61,28 грам)», - йдеться у повідомленні.

«Ухвалюючи вирок, на підставі об’єктивно з’ясованих обставин, підтверджених доказами та оцінених судом відповідно до ст.94 КПК, суд приходить до висновку, що мали місце діяння, у вчиненні яких обвинувачується Г. Узгоджене сторонами угоди покарання відповідає загальним правилам призначення покарань, передбаченим Кримінальним Кодексом», – зазначає суд.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую