ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Неповнолітній рецидивіст, який вчинив понад два десятки крадіжок, сяде за ґрати на майже 7 років

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 4622 2
 Вироком Хмельницького міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 6 років 9 місяців позбавлення волі
Вироком Хмельницького міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 6 років 9 місяців позбавлення волі. Фото: vinnitsaok.com.ua

Прокурорами в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень.

Працівниками Хмельницької місцевої прокуратури у суді доведено вину неодноразово судимого юнака у вчиненні ряду злочинів проти власності на території обласного центру та Хмельницького району.

«Загалом зловмисник вчинив 27 крадіжок. Викрадав майно з автомобілів, приватних будинків, квартир, території господарств та закладу освіти. Сума збитків, яких зазнали потерпілі, загалом склала майже 160 тисяч гривень. Серед викраденого: електроінструменти, акумулятори від автомобілів, автомобільні магнітоли, велосипед, ноутбук, ікони та інше майно», - повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області.

Додають, що окрім того, у липні 2015 року, неповнолітній, якого до того часу уже декілька разів судили за вчинення майнових злочинів та за рішенням суду звільняли від кримінальної відповідальності із застосуванням примусових заходів виховного характеру, від відбування покарання з випробуванням, а також засуджували до покарання у виді позбавлення волі, вчинив грабіж.

«Перебуваючи у вечірню пору у Хмельницькому на вулиці Тернопільській, із застосування насильства, він заволодів сумкою потерпілого, з мобільним телефоном та особистими речами загальною вартістю майже 3 тисячі 800 гривень. З місця злочину від одразу утік та невдовзі був затриманий працівниками поліції. Також, стороною обвинувачення у суді доведено, що правопорушник спільно із своїм знайомим незаконно заволодів двома транспортними засобами, які знаходилися біля будинків у одному із сіл Хмельницького району та в обласному центрі. З метою особистого збагачення ці автомобілі спритник мав намір продати», - повідомили у прес-службі прокуратури.

Зазначається, що прокурорами в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами 2, 3 статті 185 КК України (крадіжки, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднані з проникненням у приміщення), частиною 2 статті. 186 КК України (грабіж, вчинений повторно), частиною 2 статті 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчиненні повторно, за попередньою змовою групою осіб), частиною 1 статті. 357 (викрадення офіційного документу) КК України.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 6 років 9 місяців позбавлення волі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

27.02.2019 23:53

Дякуємо, виправили

Віталій Українець 27.02.2019 20:51

Помилка в назві статті.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую