ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Обіцяв підвезти, а, натомість, пограбував: кам'янецький суд призначив покарання 38-річному водію

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1301
У Кам'янці-Подільському засудили водія, що пограбував свою попутницю
У Кам'янці-Подільському засудили водія, що пограбував свою попутницю. Фото: verge.zp.ua

Чоловік тричі судимий.

У Кам’янці-Подільському засудили водія, що пограбував свою попутницю. Як повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді, події мали місце влітку минулого року, коли тричі судимий 38-річний чоловік повертався на своєму автомобілі з Хмельницького додому.

«Біля села Солобківці Ярмолинецького району чоловік підібрав жінку, котра попросила підвезти до Дунаєвець. За її словами, під час розмови водій спитав, чи вона не боїться, бува, їздити попутнім транспортом і, отримавши негативну відповідь, збільшив швидкість, звернув з дороги і почав вимагати у неї гроші. Мовляв, зараз навчить як їздити «попутками» і не боятися», - кажуть у суді.

Додають, що жінка віддала йому 500 гривень, та обшукавши її гаманець, обвинувачений забрав ще 50 доларів і 100 гривень. Відібрав у неї і мобільний телефон, щоправда, від’їхавши, лишив його неподалік обабіч дороги.

При призначенні покарання суд, зокрема, врахував, що обвинувачений добровільно відшкодував потерпілій завдану шкоду, має позитивні характеристики, троє малих дітей та хвору матір, тому знайшов за можливе призначити покарання в мінімальних межах санкції вчиненого злочину. Жителя села Довжок Кам’янець-Подільського району визнали винним в грабежі, вчиненому повторно і призначили 4 роками ув’язнення.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую