ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Грабували гральні заклади: на Хмельниччині судитимуть організовану злочинну групу

Кримінал 1632
На Хмельниччині за грабежі судитимуть чотирьох членів організованої злочинної групи
На Хмельниччині за грабежі судитимуть чотирьох членів організованої злочинної групи. Фото: dt.ua

Перед Фемідою постануть четверо чоловіків.

Спрямовано до суду обвинувальний акт відносно чотирьох членів організованої злочинної групи. Як повідомляють у прокуратурі області, у минулого року чоловіки вчинили декілька грабежів на території Хмельниччини.

«Організатор угрупування після звільнення з місць відбування покарань, розробив план викрадення майна під прикриттям боротьби з незаконним гральним бізнесом та утворив стійке злочинне об’єднання. До складу групи увійшли 32-річний мешканець Славути, жителі Хмельницької, Донецької та Дніпропетровської областей, які володіють необхідними якостями та фізичною підготовкою. З одним зі спільників організатор познайомився на протестних акціях у столиці, з іншим перебував у слідчому ізоляторі, а ще один – його сусід», - зазначають у прокуратурі.

Чоловіки для конспірації та координації своїх дій використовували знеособлені термінали мобільного зв’язку, номери яких постійно змінювали, застосовували спеціально призначені для захисту рук та закриття обличчя засоби та одяг. Правоохоронці встановили причетність до вчинення членами групи шести грабежів у комп’ютерних клубах Шепетівки, Старокостянтинова та Ізяслава.

Обвинувальний акт відносно чотирьох членів злочинної групи за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 186 (грабежі, вчинені організованою групою) направлено для розгляду до Ізяславського районного суду. Стосовно ще двох їх спільників, які наразі переховуються від слідства, матеріали виділено в окреме провадження, яке на даний час розслідується.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую