ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Полонному судили лісника за розтрату майна

Кримінал 2157
У Полонному судили лісника за розтрату майна
У Полонному судили лісника за розтрату майна. Фото: censor.net.ua

Три сосни обернулися для посадовця кримінальною справою.

«Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу України - розтрата чужого майна, яке було ввірено особі та призначити йому покарання – 850 гривень штрафу (50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю – такий вирок виніс Полонський районний суд ліснику Понінківського лісництва Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство», - інформують в прес-службі апеляційного суду області.

Додають, що цим вироком суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим. За її умовами, лісник беззаперечно визнав свою вину в інкримінованому злочині та погодився на обумовлене сторонами покарання.

Як встановив суд, в березні цього року обвинувачений дозволив двом знайомим розпиляти й вивезти три сосни, повалені буревієм на ввіреній йому території лісництва. Такою була плата лісника за виконану чоловіками роботу в його помешканні. Утім, скористатися деревиною вони не встигли – у Понінці їх зупинила поліція.

«Кримінальне правопорушення, у вчиненні якого обвинувачується Л., відноситься до злочинів середньої тяжкості та, відповідно до частини 4 стастті 469 КПК України, допускається укладення між прокурором і обвинуваченим угоди про визнання винуватості, зміст якої відповідає вимогам статті 472 КПК України», – зазначає у вироку суддя.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую