ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

На Хмельниччині фіскали викрили низку фактів відмивання доходів

Кримінал 6978
Більшість виявлених фактів відмивання грошей стосується фінансово-господарських операцій з використанням бюджетних коштів
Більшість виявлених фактів відмивання грошей стосується фінансово-господарських операцій з використанням бюджетних коштів. Фото: unian.ua

За фактами відмивання доходів складено 19 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень.

За інформацією прес-служби головного управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області, податківці вживають активні заходи щодо виявлення фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом.

Так, з початку 2019 року працівниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 19 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень. З них — 11 матеріалів стали підставою для відкриття кримінальних проваджень облікованих в Єдиному реєстрі досудових розслідувань про вчинення кримінальних правопорушень на загальну суму 66,4 мільйона гривень. Також 6 матеріалів приєднано до кримінальних проваджень, відкритих раніше за матеріалами фіскальної служби Хмельниччини.

За твердженням провідних фахівців фіскальної служби, більшість матеріалів стосується фінансово-господарських операцій з використанням бюджетних коштів, у тому числі оборонної галузі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую