ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Двох неповнолітніх хмельничан судили за грабіж

Кримінал 1119
Двом неповнолітнім призначили іспитовий термін на рік
Двом неповнолітнім призначили іспитовий термін на рік. Фото: facenews.ua

Вони поцупили чужі речі ще два роки тому.

Хлопці ще навчаються у школі, а вже опинилися на лаві підсудних. Їх звинуватили у грабежі, який стався ще 15 червня 2017 року в дворі будинку на вулиці Тернопільській, 26, що у Хмельницькому. Обом загрожував реальний термін покарання, утім, «відбулися» умовним.

Як встановив суд, того дня неповнолітні, помітивши незнайомих, які грали у футбол на дитячому майданчику та залишили свої рюкзаки на лаві неподалік від себе, вирішили їх пограбувати.

Читайте також: За вкрадену автівку у Хмельницькому судили 20-річного хлопця

Хлопці підійшли до лавки та, забравши речі юних футболістів, почали тікати. Потерпілі намагалися наздогнати грабіжників, але не вдалося. Разом із рюкзаками «пішли» і мобільні телефони, які лежали в них.

25 квітня цього року між прокурором Хмельницької місцевої прокуратури та обвинуваченими була укладена угода про визнання винуватості. І Хмельницький міськрайонний суд затвердив цю угоду та призначив кожному з неповнолітніх покарання у виді трьох років позбавлення волі. Але з іспитовим терміном на рік. Якщо протягом року вони знову ось скоять, тоді отримають реальний термін покарання.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Аферист видурив у хмельничанки понад 20 тисяч гривень

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую