ye-logo.v1.2

Кам’янчанин подарував знайомій вазон, а потім обікрав її

Кримінал 1483
Суд позбавив волі кам\'янчанина
Суд позбавив волі кам'янчанина. Фото: з архіву

Суд розглянув справу та відправив чоловіка за грати.

Кам`янець-Подільський міськрайонний суд позбавив волі чоловіка, який вже мав судимості, за чергові крадіжки. Під час судового розгляду справи обвинувачений визнав свою провину частково.

Так, у квітні минулого року він завітав на день народження знайомої. Подарував їй вазон, а «пішов» зі свята не з порожніми руками. На території домоволодіння, де проходило святкування, є новобудова, з якої чоловік поцупив електропилу і болгарку. Поклав їх у сумку та перекинув через паркан, після чого продовжив святкування разом із іншими. Коли ж ішов додому, що ще й прихопив мобільний телефон іменинниці.

У червні 2018 року гостював вже в іншій оселі, прихопив із собою планшет. А в жовтні заліз до одного з будинків, звідки виніс електроінструменти. У листопаді 2018 року чоловіка взяли під варту.

І ось суд виніс вирок. Кам’янчанина визнали винним у крадіжках та позбавили волі на три з половиною роки. Рішення ще не набрало законної сили, адже на вирок Кам’янецького суду може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Славутський браконьєр опинився на лаві підсудних

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую