ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Мешканку Хмельниччини намагались завербувати російські спецслужби

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1198
Жінка повідомила СБУ про спробу вербування
Жінка повідомила СБУ про спробу вербування. Фото: www.ukrinform.ua

Жінка не виконала злочинних завдань.

Правоохоронці зафіксували спробу вербування українців спецслужбами РФ для здійснення розвідувальної діяльності. Про це повідомляють у пресслужбі Служби безпеки України.

«Так представники ФСБ у пункті пропуску «Станиця Луганська» без пояснення причини затримали мешканку Хмельницької області, яка поверталась від родичів з тимчасово окупованої території Луганщини. При цьому представники іноземної спецслужби через погрози та шантаж спробували схилити жінку до негласного співробітництва. Від неї вимагали збирати інформацію, зокрема, про розміщення військових об’єктів у регіоні», - додають у СБУ.

Після повернення додому жінка звернулася до СБУ та надала детальні свідчення щодо всіх обставин свого вербування та поставлених завдань.

Згідно зі статтею 111 Кримінального кодексу України державна зрада карається позбавленням волі строком до п'ятнадцяти років. Однак, враховуючи те, що жінка не виконала злочинного завдання іноземних спецслужб і добровільно заявила правоохоронцям про свій зв’язок з ними та отримане завдання, суд задовольнив клопотання органів слідства і звільнив її від кримінальної відповідальності.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую