ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Трьом мешканцям Ізяславщини винесли вирок за умисне вбивство чоловіка

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 755
Як встановило слідство, троє місцевих жителів увірвалися в будинок і до смерті побили його чоловіка
Як встановило слідство, троє місцевих жителів увірвалися в будинок і до смерті побили його чоловіка. Фото: shutterstock.com

Убивство сталося у вересні 2016 року.

Трьох мешканців Ізяславського району засудили за умисне вбивство. Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, за реагування прокуратури, Хмельницьким апеляційним судом скасовано вирок Ізяславського районного суду та ухвалено новий вирок у справі за фактом вбивства мешканця села Комини Ізяславського району.

Як зазначають в прокуратурі, в результаті досудового розслідування встановлено, що подія сталася у вересні 2016 року. Троє місцевих жителів увірвалися в будинок, де жив потерпілий, до смерті побили його і зникли з місця події. Проте до обіду правоохоронці встановили і затримали усіх підозрюваних. Нападники били заздалегідь приготовленою палицею, спричинивши 44-річному чоловіку множинні травми і переломи, що і стали причиною смерті.

Як повідомляють в прокуратурі, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаних осіб у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 162 (незаконне проникнення до житла) КК України.

Правоохоронці зазначають, що, враховуючи обставини вчинення злочинів засудженим, призначено покарання: 14, 11 та 10 років позбавлення волі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую