ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

У Полонному суд виніс вирок чоловіку, який палицею побив сусіда

Кримінал 940
Чоловіку призначили покарання – 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном на два роки
Чоловіку призначили покарання – 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном на два роки. Фото: facenews.ua

Рішення районного суду ще може бути оскаржене.

Полонський районний суд визнав 49-річного обвинунваченого винним у нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння (частина 1 статті 121 Кримінального кодексу України). Та призначив покарання – 5 років позбавлення волі, але з іспитовим терміном на два роки.

Як встановив суд, третього травня цього року спільне вживання алкоголю зі своїм сусідом на веранді власного будинку закінчилося для жителя Понінки Полонського району важкою черепно-мозковою травмою. «Обвинувачений після словесного конфлікт ударив господаря в обличчя. Коли той зігнувся, взяв до рук майже метрову палицю і завдав йому ще кілька ударів по голові», - повідомили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Обвинувачений вину визнав, відшкодував йому усі збитки. А тому, як йдеться у вироку: «приймаючи до уваги позицію потерпілого, який просив не позбавляти С. волі, суд вважає, що обвинуваченому слід призначити покарання необхідне й достатнє для його виправлення і попередження вчинення нових злочинів не пов’язане з реальним позбавленням волі, зокрема, застосувавши положення статей 75, 76 КК України».

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую