ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

Блогер Артур Сороченко прийшов на суд: про що говорили на слуханні

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1274

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Потерпілий учасник АТО не з'явився.

У Хмельницькому сьогодні, 21 жовтня, мало відбутись підготовче судове засідання у справі блогера Артура Сороченка, якого обвинувачують у побитті учасника АТО. Це вже друга спроба провести слухання. На минуле засідання не з'явився Сороченко, через що розгляд перенесли.

Сьогодні ж він прийшов не сам, а у супроводі групи підтримки - чоловіків різного віку та комплекції. Вже біля дверей зали суду вони зустрілися із хмельницькими активістами, де між ними відбулась словесна перепалка.

«Ми потисли руки, я вибачився. Думаю, цього достатньо. У нас виник побутовий конфлікт з людиною, розкаююсь у тому, що вийшло», - прокоментував конфлікт з атовцем блогер.

На питання журналістів чи вважає він Росію агресором, відповів, що не розуміється в політиці, але «за цілісність України та за мир у всьому світі». Сороченко декілька разів просив хмельницьких активістів не провокувати його. До слова, протягом усього періоду перебування скандального блогера у приміщенні суду, на вулиці та у холі міськрайонного суду знаходилось більше десятка поліцейських. Ще декілька правоохоронців у цивільному вбранні контролювали ситуацію перед та під час засідання.

Перед входом у зал суду виникла словесна перепалка. Блогера "охороняли"
Сороченко пояснив, чому не прийшов на суд минулого разу
"Команда підтримки" Сороченка, хмельницькі активісти та журналісти

З'ясувавши стосунки під дверима — усі перемістились до зали суду. Охочим перебувати на засіданні не вистачило місця, тому частині довелось постояти. Розпочали слухання із пояснення обвинуваченого про причини неявки минулого разу. Сороченко сказав, що дізнався про суд за декілька годин до його початку, а, оскільки, мешкає в іншій області, не зміг прибути.

«Мій адвокат тоді не ознайомився до кінця зі справою. Також повідомив, що потерпілого не буде, тому він просив суд перенести засідання», - додав блогер.

Не прийшов на сьогоднішнє слухання, як і на попереднє, потерпілий учасник АТО. Як повідомив прокурор, у телефонній розмові останній розповів, що отримав травму ноги і наразі лікується в Хмельницькій міській лікарні. За можливості обіцяв прийти на суд.

Однак, за словами судді Олександра Трембача, письмових доказів того, що потерпілий повідомлений про час та дату розгляду справи не має. За відсутності учасника АТО ухвалив не проводити підготовче засідання, оскільки це може суттєво вплинути на його права та обов’язки. Наступного разу підготовче засідання спробують провести 15 листопада.

Нагадаємо, наприкінці серпня цього року оголосили Артуру Сороченку підозру в хуліганстві, після того як з’явилося відео, де він у Хмельницькому декілька разів вдарив чоловіка. Останній виявився учасником АТО. Підозрюваного взяли під варту, але згодом він вийшов під заставу. Наразі правоохоронці зібрали усі докази і направили справу на розгляд суду. 
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую