ye-logo.v1.2
28 Березня, 2020

Хмельницька поліція розшукує блогера, який побив учасника АТО

Кримінал 2211
Правоохоронці просять допомогти знати блогера-зловмисника
Правоохоронці просять допомогти знати блогера-зловмисника. Фото: знімок з відео Артура Сороченка

Детективам вдалося встановити особу потерпілого і місце вчинення злочину.

Детективи Хмельницького відділу поліції оголосили про підозру скандальному блогеру у вчиненні кримінального правопорушення. Відео зі знущанням з учасника війни на сході України облетіло соціальні мережі ще минулого місця.

За інформацією поліції Хмельницької області, українського бійця ображав і бив блогер з Бердичева Артур Сороченко. Всі його дії знімалися на камеру. Проте відео було знято так, щоб було важко визначити місце вчинення кримінального правопорушення. Інтернет-користувачі висловлювали різноманітні припущення щодо місця події та особи потерпілого. Крім того, у жодній з областей не було зареєстровано заяв про це побиття.

«Проте детективи з Хмельницького відділу поліції, уважно дослідивши відеоматеріали, з’ясували, що подія сталася в обласному центрі. Вони одразу розпочали кримінальне провадження. До пошуків потерпілого долучилися слідчі, працівники кримінальної поліції та дільничні офіцери», — зазначають в обласній поліції.

Побиття учасника АТО знімали на відео. Фото: facebook.com/policia.Khmelnytskoi.oblasti

Як повідомляють правоохоронці, учасника АТО зрештою вдалося знайти. Чоловік дійсно не звертався у поліцію. Проте після спілкування з правоохоронцями він зрештою погодився написати заяву.

Детективи після збору доказової бази домоглися у суді заочного оголошення про підозру скандальному блогеру. Орган правосуддя дав дозвіл на затримання підозрюваного.

Таким чином Артуру Сороченку оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Поліція оголосила його розшук і просить допомоги у свідомих громадян.

«Поліція Хмельниччини звертається до всіх, хто володіє будь-якою інформацією щодо можливого місця перебування підозрюваного, надати її до найближчого відділу поліції або зателефонувати за номером 102. Повна конфіденційність — гарантована. Давайте разом доведемо цю справу до логічного завершення і змусимо порушника відповідати перед законом!», — наголошують у поліції.

 

Читайте також: Кадрові перестановки: у Теофіполі і Красилові нові керівники поліції

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую