ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

Обікрав сільський будинок: чоловіку призначили покарання

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 438
Батька малолітньої дитини, учасника бойових дій суд звільнив від реального відбування покарання за крадіжку
Батька малолітньої дитини, учасника бойових дій суд звільнив від реального відбування покарання за крадіжку. Фото: ics.gov.ua

Суд звільнив обвинуваченого від реального відбування покарання.

Чемеровецький районний суд визнав винним обвинуваченого у крадіжці, поєднаній з проникненням в інше приміщення. Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, чоловік раніше відбував покарання за наркотики.

«Як встановив суд, у ніч на 2 серпня цього року житель Чемеровецького району у сусідньому селі Летава заліз до літньої кухні чужого помешкання і виніс звідти дитячий велосипед, інструменти та електроприлади на суму майже 5,5 тисяч гривень. Потерпіла у суді розповіла, що тієї ночі чула, як хтось стукав по вікнах будинку, а через кілька днів вона виявила, що з літньої кухні зникли речі. Їх згодом поліцейським видав обвинувачений», - йдеться у повідомленні.

В апеляційному суді додають, що чоловік має на утриманні малолітню дитину, а також є учасником бойових дій. Тому суд приходить до висновку, що обвинуваченому доцільно призначити покарання у виді позбавлення волі. Разом з тим, приймаючи до уваги особу обвинуваченого, суд вважає, що його виправлення можливе без ізоляції від суспільства, а тому призначив покарання – 3 роки ув’язнення, звільнивши від його відбування з випробуванням на 1 іспитовий рік.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую