ye-logo.v1.2

Шепетівський суд закрив справу щодо погроз кандидату в депутати

Кримінал 1795
Нардеп Олексій Жмеренецький відмовився від обвинувачення
Нардеп Олексій Жмеренецький відмовився від обвинувачення. Фото: facebook.com/alexzhmer

Раніше Олексій Жмеренецький вимагав в обвинувачуваного 100 тисяч гривень моральної компенсації.

Днями Шепетівський міськрайонний суд виніс ухвалу закрити кримінальне провадження у справі погрози вбивством кандидату у народні депутати України. Причиною цього рішення стала відмова потерпілого від обвинувачування. Про це йдеться в ухвалі суду.

У липні цього року кандидат у нардепи Олексій Жмеренецький звернувся до правоохоронців з повідомленням, що двоє невідомих погрожували йому фізичною розправою, якщо він не відмовиться від участі у передвиборчій кампанії. За цим фактом 14 липня працівники Шепетівського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 129 (Погроза вбивством). Невдовзі підозрюваному у вчинені цього злочину, який виявився жителем Києва, оголосили про підозру.

«Обвинувачуваний 13 липня цього року близько 16:14, перебуваючи поряд із приміщенням офісу кандидата в народні депутати, підійшов до потерпілого й в усній формі висловив йому погрозу: «зникни з даного округу, як кандидат у депутати, якщо не хочеш бути «дирявим». Її кандидат сприйняв реальною», — йдеться в ухвалі суду.

Під час розгляду прави у суді виявилося, що обвинувачуваний з дитинства має інвалідність третьої групи, адже має глухоту. Тому в органі правосуддя його супроводжував перекладач. Олексій Жмеренецький також звернувся до суду з цивільним позовом, аби обвинувачуваний сплатив йому 100 тисяч гривень нанесеної моральної шкоди.

Проте на останньому судовому засіданні вже чинний нардеп відмовився від обвинувачення та попросив залишити цивільний позов без розгляду. Проти цього не заперечив ні його захисник, ні прокурор.

Таким чином Шепетівський міськрайонний суд задовольнив клопотання Олексія Жмеренецького й ухвалив закрити кримінальне провадження у цій справі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую