ye-logo.v1.2

Псевдобанкіри ошукали трьох жителів Хмельниччини

Кримінал 3257
Шахраї скористалися довірою людей та зняли з їх банківських карток всі гроші
Шахраї скористалися довірою людей та зняли з їх банківських карток всі гроші. Фото: ілюстративне з te.20minut.ua

Шахраї виманили у людей понад 50 тисяч гривень

На Хмельниччині поліція розслідує обставини трьох шахрайств із банківськими картками. У загальному потерпілі втратили понад 50 тисяч гривень. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«До 67-річного мешканця Шепетівського району зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку. Під приводом оновлення банківської картки незнайомець шахрайським шляхом привласнив 8 тисяч 500 гривень, які заявник перерахував через термінал самообслуговування», - повідомили у поліції.

Додають, що «на гачок» шахрая потрапила і 51-річна хмельничанка, до якої теж зателефонував псевдобанкір та під приводом розблокування банківської картки виманив у жінки 19 тисяч гривень, які вона перерахувала на невстановлений рахунок.

«В обласному центрі від рук шахраїв постраждав ще один місцевий житель. До 57-річного чоловіка зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, та під приводом блокування банківської картки, випитавши її реквізити, шахрайським шляхом заволоділа понад 25 тисяч гривень», - зазначають правоохоронці.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі встановлюють усі обставини правопорушень.

Правоохоронці рядять:

• Ніколи не надавати інформацію про свої карти третім особам, навіть якщо вони звертаються до вас від імені банку;
• Зберігати ПІН-код, логін та пароль від клієнт-банку в недоступному для інших місці й нікому їх не називайте;
• Бути пильним, якщо вам приходять SMS невідомого авторства із проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на інший номер;
• При оплаті покупок в інтернеті необхідно вказувати тільки номер карти, термін дії та CVV2-код. Заради безпеки ніколи не передавайте код CVV2 вашої карти стороннім!

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую