ye-logo.v1.2

Дві заправки Хмельниччини реалізовували пальне без дозвільних документів

Кримінал 1863
На Хмельниччині зупинено незаконну реалізацію пального через дві місцеві АЗС
На Хмельниччині зупинено незаконну реалізацію пального через дві місцеві АЗС. Фото: p-p.com.ua

Продаж пального зупинили.

У Хмельницькій області податківці зупинили незаконну реалізацію пально-мастильних матеріалів. Як повідомляють у фіскальній службі області, з незаконного обігу вилучили тисячі літрів дизелю, бензину та скрапленого газу.

«Двоє місцевих жителів, які не були зареєстровані як фізичні особи-підприємці та не мали відповідних дозвільних документів (ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним), здійснювали реалізацію дизельного пального, бензину та скрапленого газу із автозаправних станцій, розташованих на території регіону»,- кажуть у ДФС.

Податківці з незаконного обігу вилучили та передали на зберігання 34 тисячі літрів дизельного пального, 8 тисяч літрів бензину марки «А-95» та 10 тисяч літрів скрапленого газу загальною орієнтовною вартістю понад 1,2 мільйона гривень, а також три ємності з трьома автозаправними колонками орієнтовною вартістю 250 тисяч гривень.

За вказаними фактами стосовно правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 КУпАП. – порушення порядку провадження господарської діяльності. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую