ye-logo.v1.2

На Хмельниччині просять довічного ув’язнення за подвійне вбивство

Кримінал 1821
За версією слідства, пенісонерів спочатку вбили, а потім підпалили хату
За версією слідства, пенісонерів спочатку вбили, а потім підпалили хату. Фото: km.dsns.gov.ua

Апеляційний суд розпочав розгляд справи про вбивство, розбій і підпал у Солобківцях.

Хмельницький апеляційний суд розпочав розгляд апеляційної скарги прокурора на вирок Хмельницького міськрайонного суду від 25 вересня 2019 року, за яким двом обвинуваченим і розбої, вбивстві двох людей та підпалі помешкання призначили покарання – 14 і 15 років ув’язнення з конфіскацією усього належного на праві власності майна.

Як зазначають в пресслужбі апеляційного суду, цей вирок оскаржила прокурор. На її думку, він незаконний, а призначене покарання не відповідає ступеню тяжкості вчинених злочинів. Тому вважає, що остаточно молодих людей слід покарати довічним позбавленням волі.

У судовому засіданні обвинувачені та їхні захисники заявили проти задоволення апеляційної скарги та просили вирок місцевого суду залишити без змін.

«За вироком, пізно ввечері 15 квітня 2018 року у селі Солобківці Ярмолинецького району двоє чоловіків – 25 і 28 років – вирвавши вхідні двері, з корисливою метою вдерлися у будинок місцевої жительки 1937 року народження, утім, та почала кричати і чинити опір. Нападники її задушили. Далі попрямували до літньої кухні, де був чоловік 1949 року народження, і також його вбили. Не знайшовши грошей, з будинку взяли тільки мобільний телефон та колонки. Аби приховати злочин, помешкання пенсіонерів підпалили, а самі утекли», - зазначають у суді.

Розгляд справи апеляційний суд планує продовжити 27 лютого.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую