ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

Чотири роки з конфіскацією: суд покарав шепетівчанку за наркотики

Кримінал 819
Поліетиленові пакети із наркотиками правоохоронці знайшли під час обшуку і у помешканні жінки
Поліетиленові пакети із наркотиками правоохоронці знайшли під час обшуку і у помешканні жінки. Фото: kma.court.gov.ua

Обвинувачена із обставинами вчинення злочину погодилася та розкаялася.

Шепетівський міськрайонний суд ухвалив вирок 33-річній місцевій жительці, яка протягом червня-липня минулого року збувала закупникам, що працювали під прикриттям, канабіс, який входить до переліку особливо небезпечних наркотичних засобів та обіг яких заборонено. Поліетиленові пакети із наркотиками правоохоронці знайшли під час обшуку і у помешканні жінки. Про це повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

«Визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 КК України, призначивши покарання із застосуванням вимог частини 1 статті 69 КК України у виді позбавлення волі строком на 4 роки з конфіскацією всього належного їй на праві власності майна, крім житла», – йдеться у вироку Шепетівського міськрайонного суду.

Обвинувачена із обставинами вчинення злочину погодилася, розкаялася, просила суворо не карати, лише додала, що збувала канабіс особі, яку добре знала і якій довіряла.

«…суд для досягнення мети покарання, передбаченої частиною 2 статті 50 КК України, знаходить справедливим, необхідним і достатнім для виправлення та попередження нових злочинів призначити обвинуваченій покарання у виді позбавлення волі з відбуванням такого реально з застосуванням вимог частини 1 статті 69 КК України нижче від найнижчої межі, встановленої санкцією частини 2 статті 307 КК України із застосуванням додаткового покарання у виді конфіскації майна, крім житла, так як обвинуваченою злочин вчинений з корисливих мотивів», – ідеться у вирку суду, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую