ye-logo.v1.2

Псевдобанкіри ошукали трьох жителів Хмельниччини

Кримінал 5102
Жертвами шахраїв стало троє жінок
Жертвами шахраїв стало троє жінок. Фото: ілюстративне з ternopoliany.te.ua

Потерпілі втратили понад 30 тисяч гривень.

На Хмельниччині поліція розслідує обставини трьох шахрайств із банківськими картками. У загальному потерпілі втратили 30 тисяч 200 гривень. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«До 70-річної хмельничанки зателефонував невідомий, який представився працівником «Ощадбанку». Шахрай, під приводом розблокування пенсійної картки, випитав у жінки персональні данні та зняв з рахунку 2 тисячі 200 гривень», - повідомили правоохоронці.

Жителька Старосинявського району теж стала жертвою псевдобанків. У поліції розповіли, що до потерпілої зателефонував аферист і представився працівником служби безпеки банку. Під приводом інвентаризації банківських карток, невідомий випитав персональні дані та зняв за рахунку 4 тисячі 100 гривень.

Чималу суму коштів втратила й жителька Старокостянтинова. На картці потерпілої було 23 тисячі 900 гривень, який псевдобанків зняв після того, як жінка повідомила йому персональні дані.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі встановлюють усі обставини правопорушень.

Правоохоронці рядять:

• Ніколи не надавати інформацію про свої карти третім особам, навіть якщо вони звертаються до вас від імені банку;
• Зберігати ПІН-код, логін та пароль від клієнт-банку в недоступному для інших місці й нікому їх не називайте;
• Бути пильним, якщо вам приходять SMS невідомого авторства із проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на інший номер;
• При оплаті покупок в інтернеті необхідно вказувати тільки номер карти, термін дії та CVV2-код. Заради безпеки ніколи не передавайте код CVV2 вашої карти стороннім!

Читайте також: З банківської картки красилівчанина шахрай зняв майже 50 тисяч гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую