ye-logo.v1.2
2 Квітня, 2020

Провоохоронці повідомили про підозру чоловікам, які продавали інформацію про людей, які перетинали кордон

Кримінал 652
За таку інформацію чоловіки просили від 600 до 1300 тисяч гривень
За таку інформацію чоловіки просили від 600 до 1300 тисяч гривень. Фото: yavoriv-info.com.ua

Один з них є мешканцем Хмельницького.

На Хмельниччині правоохоронці повідомили про підозру працівнику прикордонної служби та мешканцеві Хмельницького, які продавали службову інформацію з баз даних Державної прикордонної служби України.

Як повідомляють в прокуратурі Хмельницької області, посадовець одного із регіональних управлінь Державної прикордонної служби України, за попередньою змовою з мешканцем міста Хмельницький, несанкціоновано збували відомості про осіб, які перетинали державний кордон України.

«Свої послуги зловмисники пропонували на інтернет-сайті «OLX» та оцінювали на суму від 600 до 1300 тисяч гривень за надання інформації щодо однієї особи», - зазначають в прокуратурі.

В межах досудового розслідування вказаного кримінального провадження посадовцю Державної прикордонної служби України повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах, вчинені повторно та за попередньою змовою групою осіб), ч. ч. 2, 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинені повторно) КК України. Його спільнику - у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах, вчинені повторно та за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую