ye-logo.v1.2

На Хмельниччині правоохоронці розслідують привласнення бюджетних коштів

Кримінал 2048
Кримінальну справу відкрила прокуратура Хмельницької області
Кримінальну справу відкрила прокуратура Хмельницької області . Фото: ілюстративне з архіву редакції

Вони були передбачені на реконструкцію школи у Чемерівцях.

Працівники прокуратури Хмельницької області розпочали кримінальне провадження за фактом привласнення бюджетних коштів. За попередніми підрахунками, йдеться про 400 тисяч гривень.

За інформацією пресслужби прокуратури Хмельницької області, одне з будівельних підприємств в рамках концепції «Нова українська школа» провело реконструкцію та модернізацію приміщень школи у Чемерівцях. Вартість робіт в укладеному договорі становила п’ять мільйонів гривень.

«Під час виконання правочину підрядник і заклад освіти збільшили вартість договору ще на 400 тисяч гривень. Працівники управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області під час перевірки встановили, що до бухгалтерських документів, які підтверджують виконання робіт, було внесено недостовірну інформацію», — повідомляє пресслужба прокуратура.

Досудове розслідування за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України (Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) проводять слідчі Чемеровецьке відділення поліції. Наразі правоохоронці збирають необхідні докази.

Чтайте також: Хмельницького податківця затримали на отриманні 20 тисяч доларів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую