ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

На Хмельниччині суд виніс вирок неповнолітнім, що обікрали прибиральницю

Кримінал 787
Потерпіла дізналася про крадіжку, коли на телефон з банку прийшло повідомлення про зняття з її картки готівки
Потерпіла дізналася про крадіжку, коли на телефон з банку прийшло повідомлення про зняття з її картки готівки. Фото: ілюстративне з orer.am

Юнаки викрали у потерпілої гаманець.

Торік, 6 червня, двоє 17-річних жителів селища Ярмолинці зайшли до місцевого територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян району в пошуках перукаря. Та окрім прибиральниці, там нікого не застали. Але у підсобному приміщенні примітили жіночу сумку. Один юнак залишився чатувати на коридорі, а другий, котрий на той час вже мав 5 судимостей за крадіжки, тим часом взяв із сумки гаманець зі 150 гривнями і банківські картки.

За повідомленням пресслужби Хмельницького апеляційного суду, після крадіжки молоді люди попрямували до банкомату та зняли з викраденої картки 2500 гривень. Зробити це виявилося просто, бо жінка поруч із картками тримала папірець із записаним пін-кодом.

У Ярмолинецькому районному суді, який розглядав справу за обвинуваченням юнаків у крадіжці, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, потерпіла розповіла, що дізналася про крадіжку, коли на телефон з банку прийшло повідомлення про зняття з її картки готівки. Тоді й одразу повідомила про злочин поліцію.

«Ярмолинецький районний суд визнав обох юнаків винними у крадіжці, вчиненій за попередньою змовою групою осіб (частина 2 статті 185 Кримінального кодексу України), а одного з них, раніше судимого, ще й у вчиненій повторно – йому суд призначив остаточне покарання - 5 років 2 місяці ув’язнення, його спільнику, що не має судимостей і частково відшкодував завдану шкоду, – 1 рік позбавлення волі, звільнивши від реального відбування покарання на 1 іспитовий рік», - повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Суд над блогером Сороченком: нові обставини

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую