ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Хмельницький апеляційний суд переглянув покарання грабіжнику

Кримінал 1182
Апеляційний суд змінив вирок Кам\'янецького, додавши термін ув\'язнення засудженному
Апеляційний суд змінив вирок Кам'янецького, додавши термін ув'язнення засудженному. Фото: pixabay.com

Чоловік замість 18 місяців позбавлення волі, проведе за гратами декілька років.

Колегія суддів Хмельницького апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу прокурора на рішення суду першої інстанції, яким уродженця Дунаївецького району позбавили волі на 1,5 роки. Чоловіка, який був неоднарозово судимий, визнали винним у грабежі, який стався в вересні 2019 року в Кам’янці-Подільському.

Як встановив суд, обвинувачений в Кам’янці-Подільському на вулиці Суворова підійшов до потерпілого та, погрожуючи силою, вирвав у того з рук 500 гривень. «В апеляційній скарзі прокурор не оспорюючи доведеності вини та правильності кваліфікації дій обвинуваченого, просить вирок скасувати у зв`язку із істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону, неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність, невідповідністю призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого і ухвалити новий вирок, яким визнати ОСОБА_1 винуватим у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк п`ять років», - йдеться у вироку, який опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

На думку прокурора, «суд не взяв до уваги встановлені дані про особу, зокрема те, що він раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини та за злочини поєднані із застосуванням насильства або ж погрозою його застосування, в цьому випадку в черговий раз притягується до кримінальної відповідальності за тяжкий злочин проти власності поєднаний із погрозою застосування насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоровя потерпілого, ніде не працює».

У підсмумку апеляційну скаргу прокурора задовольнили частково. «Ухвалити новий вирок, яким призначити ОСОБА_1 покарання: за ч.2 ст. 186 КК України у виді позбавлення волі строком на 4 роки», - йдеться в вироку апеляційного суду.
Відзначимо, що вирок набирає законної сили з моменту його проголошення та може бути оскаржений у касаційному порядку безпосередньо до Касаційного кримінального суду Верховного суду протягом трьох місяців з дня проголошення судом апеляційної інстанції, а засудженим, який тримається під вартою, - в той самий строк з дня вручення йому копії судового рішення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую