ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд вдвічі збільшив строк відбування покарання жінці, яка продавала двох своїх дітей

Кримінал 2019
Хмельницький апеляційний суд посилив покарання жінці, яка хотіла продати двох своїх дітей
Хмельницький апеляційний суд посилив покарання жінці, яка хотіла продати двох своїх дітей. Фото: kma.court.gov.ua

Вирок суду першої інстанції скасували.

У червні 2018 року жителька Деражнянського району намагалась продати своїх малолітніх сина і доньку за 35 тисяч доларів. Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, 20 червня вона передала покупцю обох дітей, отримавши частину обумовленої суми. Після цього її затримали працівники поліції.

У листопаді 2019 року Хмельницький міськрайонний суд ухвалив вирок обвинуваченій – чотири роки ув’язнення. Однак прокурор подав апеляційну скаргу і аргументував тим, що міськрайонний суд неправильно застосував закон України про кримінальну відповідальність і призначив покарання, яке не відповідає тяжкості злочину й особі обвинуваченої. Колегія суддів апеляційного суду погодилася із доводами прокурора.

«На думку колегії, місцевий суд не врахував, що мати вчинила особливо тяжкий злочин, за який передбачено покарання від 8 до 15 років позбавлення волі, так і те, що жінка за місцем проживання характеризується негативно, пиячила, дітей належно не доглядала і не виховувала. Навіть якщо врахувати пом’якшуючі обставини — вперше притягується до кримінальної відповідальності, щиро розкаялася, повністю визнала свою вину, активно сприяла розкриттю злочину, який вчинила через тяжкі сімейні і особисті обставини, - не дають підстав призначити покарання нижче від найнижчої межі», - зазначають у Хмельницькому апеляційному суді.

Таким чином, попередній вирок від листопада 2019 апеляційний суд скасував і призначив покарання у вигляді позбавленням волі на строк 8 років.

Читайте також: У торгівлі дітьми підозрюють лікарку та пацієнтів Хмельницького перинатального центру
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую