ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Службовців оборонного підприємства підозрюють у завдані шкоди державі на понад 2 мільйони гривень

Кримінал 1273
Підприємство заплатило за послуги, які не були надані
Підприємство заплатило за послуги, які не були надані. Фото: pixabay.com

Підприємство заплатило за послуги, які фактично не надавались.

Днями військова прокуратура Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження та ініціювала проведення досудового розслідування за фактом службової недбалості службовими особами ДП «Шепетівський ремонтний завод». Про це повідомляє військова прокуратура Західного регіону на сторінці у фейсбуці.

«Слідство виявило реалізацію продукції військового та подвійного призначення за межами України, що здійснювалась заводом із залученням посередників через укладення з ними договорів комісії. Разом з цим, укладеними договорами комісії та додатковими угодами до них не передбачалося надання комісіонером додаткових послуг. Однак, всупереч законодавству України, до звітів включено суми додаткової комісійної плати», - йдеться у повідомленні.

Як наслідок, упродовж 2017-2019 років підприємством сплачено на користь комісіонерів додаткові комісійні плати на загальну суму понад 2,4 мільйона гривень за послуги, що не надавалися. Вказані службовці держпідприємства через неналежне виконання службових обов’язків спричинили державі тяжкі наслідки.

Читайте також: На Хмельниччині затримали директора одного з підприємств Міноборони

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую