ye-logo.v1.2

Зламала руку сусіду, бо посадив малину: що вирішив суд

Кримінал 2463
Жінка саджанці повисмикувала, а під час перепалки двічі вдарила сусіда дерев
Жінка саджанці повисмикувала, а під час перепалки двічі вдарила сусіда дерев'яним кілком по руці. Фото: ілюстративне з ft.ua

Апеляційний суд залишив в силі вирок жінці, що в ході конфлікту нанесла сусіду тілесне ушкодження.

Ярмолинецький районний суд виніс вирок жінці, яка палицею побила свого сусіда. Її інкримінували частину 1 статті 122 Кримінального кодексу України. Суд покарав її 1 роком 6 місяцями позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання з випробування на 1 іспитовий рік.

Однак підсудна не погодилася з вироком і подала апеляційну скаргу до Хмельницького апеляційного суду. 

«Хмельницький апеляційний суд розглянув кримінальне провадження за апеляційними скаргами обвинуваченої та захисника, які у своїх скаргах просили цей вирок скасувати та закрити кримінальне провадження у зв’язку з відсутністю достатніх доказів для доведення вини. Вважають, зокрема, що судове розслідування проведено упереджено, вирок не ґрунтується на всебічному, повному і об’єктивному розгляді всіх обставин справи, а надані суду докази є недопустимими, так як отриманні внаслідок істотних порушень прав та свобод людини. Сторона обвинувачення просила залишити вирок місцевого суду без змін, наполягаючи на його законності», - повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Додають, що під час розгляду справи в апеляційному суді жінка розповіла, що потерпілий – її сусід, з яким у неї давно неприязні стосунки. Торік, 22 жовтня, у них виник конфлікт через 0,04 га землі, що розташована між її і його земельними ділянками й належить до земель залізничного транспорту. Напередодні вона почула, що сусід хоче посадити на тій землі малину.

Поліцейський, якого вона викликала, попередив, що використовувати землю без документів не можна. Попри це, наступного дня чоловік, як і обіцяв, висадив на спірній ділянці малину. Жінка саджанці повисмикувала, а під час перепалки двічі вдарила сусіда дерев’яним кілком по руці. На її думку жоден удар не був на стільки сильним, щоб зламати кістку. Потерпілий каже, що рукою захищався, бо палицею сусідка цілила в голову, і чув як вона хруснула після удару. Експертиза підтвердила: його тілесне ушкодження – середнього ступеня тяжкості.

«Перевіривши доводи обвинуваченої та її захисника, викладені в апеляційних скаргах, колегія суддів дійшла висновку, що вони не знайшли свого підтвердження. Всі докази судом, досліджені у повному обсязі, їм надано вірну правову оцінку, висновки суду відповідають фактичним обставинам справи та обґрунтовано визнав обвинувачену винною у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 122 КК України і призначив їй покарання за цим злочином у межах санкції частини статті, за якою вона визнана винною, з дотриманням засад, передбачених статтею 65 КК України. Підстав для скасування чи зміни вироку суду, колегія суддів не вбачає», – ідеться в ухвалі Хмельницького апеляційного суду.

 Читайте також: Призначили покарання мешканцю Летичівщини, який побив жінку молотком

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую