ye-logo.v1.2

Невідомі пропонують підприємцям Хмельниччини позбутися перевірок податкової

Кримінал 842
Податківці застерігають мешканців області бути обачними та не вірити невідомим шахраям
Податківці застерігають мешканців області бути обачними та не вірити невідомим шахраям. Фото: ілюстративне Free-Photos з сайту Pixabay

Податківці попереджають про шахраїв.

У Хмельницькій області зафіксовані телефонні дзвінки шахраїв, які від імені посадових осіб податкової служби прагнуть виманити в підприємців гроші. Про це повідомили в відділу з питань запобігання та виявлення корупції обласного управління Державної податкової служби.

«Зловмисники за певну суму коштів, переведену на карточку, обіцяють не проводити перевірки, дати зелену вулицю реєстрації податкових накладних і в цілому позбавити будь-яких проблем у веденні бізнесу», - йдеться в повідомленні податківців.

У податковій звертають для мешканців Хмельниччини, бути обачними, а разі виникнення подібної ситуації, звертатися до поліції за телефоном 102. «Також про такого роду факти можна повідомляти за номером телефону (0382) 61-84-85 до підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Хмельницькій області, або надсилати повідомлення на електронну скриньку (km.antikor@tax.gov.ua). Інформація від платників податків може стати корисною для встановлення осіб, які своїми шахрайськими діями вводять в оману платників податків, що не сприяє конструктивному діалогу між ДПС та платниками податків», - йдеться в повідомленні ДПС.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую