ye-logo.v1.2

Хмельницькі поліцейські викрили підпільні цехи із фальсифікованим взуттям

Кримінал 1216
Усе вилучене направили на проведення експертиз
Усе вилучене направили на проведення експертиз. Фото: Нацполіції області

Правоохоронці вилучили продукцію під логотипами світових брендів.

Хмельницькі кіберполіцейські викрили ряд підпільних цехів, які виготовляли фальсифіковане взуття під логотипами світових брендів. Про це повідомляють у Секторі комунікації Нацполіції області.

Ще у вересні правоохоронці Хмельниччини викрили незаконну діяльність 35-річного хмельничанина, який на 13-ти вебресурсах здійснював продаж фальсифікованого одягу та взуття під логотипами відомих світових брендів. Тоді правоохоронці відкрили кримінальне провадження за незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару.

«У ході розслідування даного кримінального провадження правоохоронці вирахували власників підприємств у Харкові, які постачали хмельничанину фальсифіковану продукцію, - пояснюють у поліції. - Підприємства працювали у Харкові та розповсюджували свою продукцію на території всієї держави, в тому числі й Хмельницької області, а також за кордон».

Під час санкціонованих обшуків у трьох цехах хмельницькі поліцейські вилучили готову продукцію та заготовки до неї з логотипами світових брендів, обладнання та фінансово-господарську документацію.

Як додають правоохоронці, усе вилучене направили на проведення відповідних експертиз, за результатами яких вирішуватиметься питання про оголошення фігурантам підозр.

До теми: СБУ викрила формування, до якого входили колишні та нинішні правоохоронці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую