ye-logo.v1.2

СБУ викрила формування, до якого входили колишні та нинішні правоохоронці

Кримінал 1562
Затримані Вони «спеціалізувалися» на незаконному стеженні за громадянами, рейдерських захопленнях, шантажі підприємців, а також збували зброю
Затримані Вони «спеціалізувалися» на незаконному стеженні за громадянами, рейдерських захопленнях, шантажі підприємців, а також збували зброю. Фото: ssu.gov.ua

Фігуранти справи «працювали» і у Хмельницькому.

СБУ блокувала діяльність організаторів і майже 100 учасників міжрегіонального злочинного угруповання, до якого входили колишні та діючі правоохоронці. Про це повідомляють у пресслужбі Служби безпеки України.

«Під час спецоперації заблокували діяльність міжрегіонального угруповання, яке використовувало технічні засоби для отримання інформації та контролю за трафіком з’єднань абонентів мобільного зв’язку. Також задокументовано факт спроби залучення фігурантів до підготовки провокацій напередодні проведення місцевих виборів у Донецькій області», - йдеться у повідомленні.

За попередніми даними досудового розслідування, учасники діяли під прикриттям так званої «охоронно-детективної компанії». До складу групи входило майже 100 осіб, у тому числі колишні та діючі правоохоронці, представники кримінального середовища та працівники охоронних фірм. Фігуранти спеціалізувалися на наданні «послуг» щодо незаконного стеження за громадянами, брали участь у рейдерських захопленнях, тероризували підприємців, а також збували зброю, вибухівку і наркотики.

Для проведення протиправної діяльності вони використовували спеціальні технічні засоби для негласного отримання інформації одного з правоохоронних органів.

«Під час проведення 45 одночасних обшуків за місцем розташування «охоронно-детективної структури», адресами проживання фігурантів на території столичного регіону, а також у Харкові, Житомирі і Хмельницькому, та місцями дислокації оперативно-технічних підрозділів одного з правоохоронних органів вилучено спецзасоби для отримання інформації, боєприпаси і наркотичні речовини. Виявлено комп’ютерну техніку та інші носії інформації, які підтверджують незаконну діяльність», - зазначають в СБУ.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення чотирьом організаторам і активним учасникам угруповання про підозру і обрання мір запобіжних заходів. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх учасників групи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую