ye-logo.v1.2

На Хмельниччині правоохоронці затримали нелегала з кримінальним минулим

Кримінал 1354
Міграційна служба ще два роки тому зобов
Міграційна служба ще два роки тому зобов'язала 46-річного громадянина Узбекистану покинути територію України. Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

Покинути країну він мав ще два роки тому.

Міграційна служба ще два роки тому зобов’язала 46-річного громадянина Узбекистану покинути територію України, проте він не виконав це рішення. Більше того, за цей час чоловік вчинив ряд правопорушень, повідомляють у поліції Хмельницької області.

У середу, 21 квітня правоохоронці виявили його в Хмельницькому, після чого було прийнято рішення про примусове видворення нелегала до країни походження.

"21 квітня працівники міграційної поліції ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із УСБУ виявили нелегала в Хмельницькому. Його доправили до міграційної служби, звідки направили до суду подання про примусове видворення порушника міграційного законодавства з території України", - повідомляють правоохоронці.

Вже наступного дня, 22 квітня Хмельницький міськрайонний суд прийняв рішення про поміщення чоловіка до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців для офіційного встановлення особи, так як у нього наразі немає жодних документів, що посвідчують особу. В подальшому нелегала буде примусово видворено за межі країни. 

До теми: На Хмельниччині за хабар судитимуть державного нотаріуса

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую