ye-logo.v1.2

Хмельницького лікаря визнали винним у продажу наркозалежним підробних рецептів

Кримінал 2460
Завдяки фіктивним рецептам наркозалежні купували сильнодіючі ліки
Завдяки фіктивним рецептам наркозалежні купували сильнодіючі ліки. Фото: ілюстративне pixabay.com

Навіть після ліквідації наркодиспансеру, він вказував, що далі там працює.

Днями Хмельницький міськрайонний суд визнав колишнього лікаря обласного наркологічного диспансеру винним за кількома статтями Кримінального кодексу України. Зокрема, у підробленні рецептів на сильнодіючі ліки, які він збував наркозалежним. За це йому призначили кілька тисяч гривень штрафу. Про це свідчить вирок, винесений 5 липня.

За його текстом, працюючи у Хмельницькому обласному наркодиспансері, обвинувачений заволодів кутовим штампом і печатками. Наділі він почав їх використовувати у своїй підприємницькій діяльності, яка пов’язана з лікуванням алкоголізму та наркоманії. А саме — виписувати підроблені рецепти на сильнодіючі ліки. Фіктивні рецепти продавав наркозалежним, завдяки яким вони купували психотропні препарати.

«Слідство встановило, що обвинувачений збув 17 підроблених рецептів. Спершу впродовж листопада 2020 року, а потім повторно вчинив правопорушення впродовж лютого 2021-го. У них вказував себе лікарем обласного наркологічного диспансеру, хоча знав, що облрада ліквідувала медзаклад ще наприкінці 2019 року», — йдеться у вироку.

Тому підприємця-нарколога звинуватили за кількома статтями Кримінального кодексу України. Серед них: частина 3 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Зокрема, вона передбачає до п’яти років обмеження волі або позбавлення волі на такий же термін.

Проте обвинувачений зумів уникнути надто суворого покарання. Він розкаявся у вчиненому й уклав угоду з прокуратурою.

Відтак Хмельницький міськрайонний суд, визнавши його винним, призначив йому 3 тисячі 400 гривень штрафу. Також з підприємця мають стягнути понад 2 тисячі 745 гривень витрат на залучення експерта.

Наразі цей вирок не набув остаточної законної сили, адже впродовж 30 днів на нього можна подати апеляцію.

Нагадаємо, 7 липня Хмельницький апеляційний суд виніс вирок хмельничанці, яка у вересні 2017 року на вулиці Інститутській вбила 50-річну підприємицю з речового ринку. За цей злочин орган правосуддя першої інстанції призначив їй 15 років позбавлення волі. Жінка та її захисник спробували оскаржити цей вирок, одна апеляційний суд вирішив залишити його без змін.

Читайте також: У Хмельницькому судитимуть молодика за збут дитячої порнографії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую