ye-logo.v1.2

Жителя Старокостянтинова ув’язнили за шість кілограмів конопель

Кримінал 1577
Чоловік отримав шість років позбавлення волі за шість кілограмів канабісу
Чоловік отримав шість років позбавлення волі за шість кілограмів канабісу. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Орієнтовна вартість вилучених у нього наркотиків сягає понад мільйона гривень.

Старокостянтинівський районний суд визнав винним 51-річного чоловіка у зберіганні наркотиків в особливо великих розмірах. За це йому призначили шість років позбавлення волі. Про це розповіли співробітники сектора комунікації поліції Хмельницької області.

За їх словами, 17 квітня минулого року правоохоронці провели обшуки у 51-річного жителя Старокостянтинова. У його будинку, на горищі та інших господарських спорудах виявили 20 пакетів з коноплями. Загальна вага вилучених наркотиків склала шість кілограмів. На «чорному» ринку вони коштують орієнтовно 1,3 мільйона гривень.

«Й нещодавно Старокостянтинівський районний суд визнав місцевого жителя винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 309 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зберігання наркотиків в особливо великих розмірах. За це суд призначив йому шість років ув’язнення», — зазначили у секторі комунікації поліції хмельницької області.

До теми: У розповсюджені небезпечних наркотиків підозрюють юнака з Кам’янця-Подільського

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую