ye-logo.v1.2

На залізничному вокзалі в Хмельницькому шукали вибухівку (ОНОВЛЕНО)

Кримінал 5023
У Хмельницькому 15 січня повідомили про замінування залізничного вокзалу
У Хмельницькому 15 січня повідомили про замінування залізничного вокзалу. Фото: Ірина ОЛІЙНИК

Невідомий повідомив про замінування.

Сьогодні, 15 січня, до правоохоронців надійшов лист про замінування залізничного вокзалу в Хмельницькому. Про це сайту «Є» розповіла старша інспекторка з комунікації Хмельницького районного управління поліції Людмила Берестовська.

«Наразі усі спецслужби вже на вокзалі та перевіряють інформацію, проводять обстеження будівлі та прилеглою території», - телефоном розповіла Людмила Берестовська.

Оновлено о 14.50: Усі правоохооронні служби продовжують обстежувати прилеглу територію. Рух потягів не зупинявся. Крім того, як розповіла Людмила Берестовська, в повідомленні, яке надійшло електронною пошту, йдеться не лише про замінування вокзалу, а й ряду шкіл міста, а також розважальних закладів. Наразі уся інформація перевіряється. 

У Хмельницькому перевіряють інформацію про замінування залізничного вокзалу

У Хмельницькому перевіряють інформацію про замінування залізничного вокзалу.

ОНОВЛЕНО:  Жодного вибухонебезпечного предмету не виявили.

Нагадаємо, 13 січня хмельницьким правоохоронцям з Міністерства внутрішніх справ України надійшло повідомлення, що їм на пошту прийшло повідомлення про замінування однієї будівлі в Хмельницькому. А саме школи №6, яка розташована на провулку Володимирському, 12. Згодом, правоорохоронці обстежили все і ніяких вибухонебезпечних предметів не знайшли. 

А вчора, 14 січня, СБУ видало повідомлення про штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури. «Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій території України. У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві. Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало. Закликаємо громадян зберігати спокій. І окремо звертаємось до ЗМІ з проханням ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій. Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національної поліцією в рамках свого функціоналу щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень. Ми відкриті до комунікації зі ЗМІ та готові за потреби оперативно надавати суспільству перевірену та актуальну інформацію. Разом ми зможемо ефективно протидіяти шкідливим інформаційним впливам гібридної війни», - йдеться в заяві СБУ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую