ye-logo.v1.2

Шепетівчанка хотіла продати взуття, а втратила понад 100 тисяч

Кримінал 3082
Поліцейські наголошують, що подібні шахрайства трапляються дуже часто, тому варто бути пильними
Поліцейські наголошують, що подібні шахрайства трапляються дуже часто, тому варто бути пильними. Фото: ілюстративне pixabay.com

Жінка натрапила на інтернет-шахраїв.

Шепетівчанка натрапила на інтернет-шахраїв і втратила чималу суму грошей. Аби знайти зловмисників жінка звернулася до правоохоронців. Про це повідомляють в Шепетівському районному управлінні поліції.

За словами правоохоронців, потерпіла розповіла, що вона продавала речі на інтернет-платформі оголошень. До неї зателефонували та видали себе за покупця товару.

«Псевдопокупець запропонував перейти за наданим ним посиланням, аби оформити угоду з продажу товару. Потерпіла виконала вимогу аферистів, після чого з її карткових рахунків зникло 102 тисячі гривень, - кажуть в поліції. - Потерпіла знала про такий вид шахрайства, проте таки здійснила усі запропоновані їй маніпуляції».

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження і наразі встановлюють усі обставини подій.

Поліцейські наголошують, що подібного роду шахрайства трапляються дуже часто. Тому запам’ятайте - під час купівлі-продажу товарів через інтернет в жодному разі не переходьте за запропонованими посиланнями і не вносьте туди свої особисті дані. Усю переписку ведіть тільки на офіційних платформах.

Читайте також: У Хмельницькому ошукали пенсіонерку, обмінявши справжні гроші на сувенірні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую