ye-logo.v1.2

Незаконно перевозив за кордон військовозобов’язаних: жителю Хмельниччини загрожує в’язниця

Кримінал 5825
Слідство встановило, що послугами підозрюваного скористалося 25 військовозобов
Слідство встановило, що послугами підозрюваного скористалося 25 військовозобов'язаних. Фото: Держприкордонслужби

Підозрюваному незаконний бізнес приніс понад сто тисяч доларів доходу.

Днями прикордонники затримали жителя Хмельницької області. Чоловіка підозрюють в організації незаконних перевезень за кордон. Попередньо його послугами скористалося 25 військовозобов’язаних громадян. Про це розповіли співробітники Державної прикордонної служби України.

Слідство встановило, що житель Хмельниччини вирішив скористатися обмеженнями воєнного стану. Він організував злочинну схему перетину держкордону поза пунктами пропуску на Буковині. Попередньо його послугами вже скористалося 25 військовозобов’язаних. Від них підозрюваний отримав понад 100 тисяч доларів доходу.

«Так, 6 березня підозрюваний забезпечив перевезення військовозобов’язаних до ділянки держкордону з Молдовою між населеними пунктами Сокиряни та Волошкове Дністровського району Чернівецької області. Звідти особи у пішому порядку попрямували через кордон та були виявлені прикордонниками», — зазначили у Держприкордонслужбі.

Наразі правоохоронці оголосили чоловіку підозру за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Якщо його провину доведуть у суді, йому може загрожувати від семи до дев’яти років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років з конфіскацією майна. Також слідства встановлює інших причетних до організації злочинної схеми.

Нагадаємо, через вторгнення російських загарбників з 24 лютого в Україні діє воєнний стан, а 25-го президент оголосив мобілізацію. Відтак чоловікам призовного віку заборонено залишати межі країни. Йдеться про чоловіків від 18-и до 60 років. Однак це обмеження не стосується кількох категорій чоловіків призовного віку:

  • тих, хто має трьох дітей віком до 18 років;
  • тих, хто не придатний до військової служби і має відповідні документи військово-лікарської комісії;
  • тих, хто опікується особами з інвалідністю.

Читайте також: Самосуд над мародерами теж є злочином — прокуратура

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую