ye-logo.v1.2

Директорку професійного ліцею у Нетішині відсторонили від посади через підозру в махінаціях

Кримінал 2328
Суд відсторонив підозрювану від посади
Суд відсторонив підозрювану від посади. Фото: з архіву

Керівницю закладу відсторонили на два місяці.

Суд відсторонив від посади директорку Нетішинського професійного ліцею, яку підозрюють у у розтраті чужого майна у великих розмірах та внесенні завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів. Про це йдеться в ухвалі Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.

Керівницю навчального закладу відсторонили від посади на 2 місяці.

Нагадаємо, що за даними слідства, у грудні 2021 року між навчальним закладом та підприємцем з Нетішина було укладено договір про поставку обладнання для навчально-практичного центру вартістю понад 2,5 мільйона гривень. Вступивши у змову з директором ліцею, жінка внесла неправдиві відомості до актів прийому передачі усього обумовленого договором обладнання, хоча насправді 4 позиції так і не були поставлені.

Таким чином вона та підприємниця заводоліда частиною коштів у сумі майже 500 тисяч гривень.

22 червня підприємниця та керівниця закладу отримали повідомлення про підозру. Після чого, правоохоронці звернулися до суду з проханням про відсторонення керівниці від посади.

На думку слідства, директорка ліцею може знищити документи, чи якимось чином спотворити їх зміст чи приховати такі документи, як особисто так і через підлеглих працівників. Саме через це прокуратура і подала клопотання щодо відсторонення її від посади.

Підозрювана заперечувала щодо задоволення клопотання. Однак, суд погодився з доводами прокуратури та відсторонив жінку від посади до 28 серпня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую