ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині суд відправив до в’язниці рецидивіста, який «замінував» багатоповерхівку в Летичеві

Кримінал 2752
Чоловік зробив телефонний дзвінок на вибраний навмання номер і повідомив про вибухівку під будинком
Чоловік зробив телефонний дзвінок на вибраний навмання номер і повідомив про вибухівку під будинком. Фото: ілюстративне izbirkom.org.ua

Чоловік налякав жінку дзвінком про вибухівку біля будинку.

Суд визнав винним мешканця Закарпатської області, який зробив неправдиве повідомлення щодо замінування будинку в Летичеві. Оскільки чоловік вже був неодноразово засуджений, то йому дали чотири роки позбавлення волі. Про це йдеться у вироку Летичівського районного суду Хмельницької області.

Подія сталася 7 квітня цього року. За даними слідства, обвинувачений здійснив телефонний дзвінок на вибраний навмання номер. Відповіла мешканка Хмельницької області. Тоді чоловік привітався і сказав «Добрий вечір, ми з України! Ви спите? То ми вас розбудимо. Під вашим будинком знаходиться міна».

Після цього жінка дуже злякалась і одразу ж подзвонила у поліцію. Працівникам служби переказала повідомлення. Тож на місце події направили працівників поліції, вибухотехнічну та кінологічну службу, повідомили ДСНС, евакуювали мешканців двох під`їздів п`ятиповерхового будинку. Вибухових пристроїв не знайшли.

Правоохоронці дізналися, що номер, з якого здійснювався дзвінок, належить неодноразово судимому мешканцю Рахівського району на Закарпатті, якого і затримали.

У суді чоловік провину не визнав та пояснив, що був присутнім на святкуванні дня народження своєї сестри, де вживав спиртні напої. Під час святкування неодноразово виходив з будинку на вулицю, а телефон залишався в приміщенні без його нагляду. Особисто нікому з погрозами про мінування не телефонував, підозрює, що такий телефонний дзвінок з його телефону здійснив хтось з присутніх на святкуванні. Вранці наступного дня його затримали працівники місцевої поліції, мовляв, застосували до нього психологічний тиск, тому й підписав усі необхідні документи про визнання своєї винуватості для слідчого, який приїхав з Летичева.

Однак, суд вирішив, що доказів достатньо, щоб визнати мешканця Закарпаття винним.

Обвинуваченому винесли вирок - три з половиною роки позбавлення волі. Крім того, суд врахував, що чоловік раніше був звільнений з в’язниці з іспитовим строком, який не скінчився. Тож в результаті йому дали чотири роки позбавлення волі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую