ye-logo.v1.2

Мешканець Хмельниччини, який підрізав друга на риболовлі через давню суперечку, отримав умовний термін

Кримінал 7367
Друг поранив товариша ножем на риболовлі після застілля
Друг поранив товариша ножем на риболовлі після застілля. Фото: ілюстративне vechirniy.kyiv.ua

Двоє друзів посварилися під час вживання спиртних напоїв.

Суд визнав винним чоловіка, який вдарив ножем товариша на риболовлі. Чоловік отримав покарання у вигляді п’яти років ув’язнення умовно з іспитовим терміном три роки. Про це йдеться у вироку Ярмолинецького районного суду.

Суд встановив, що 14 травня обвинувачений поїхав на риболовлю до водойми поблизу селища Солобківці. Пізніше до нього доєднався його друг. Розклавши рибальське приладдя вони разом почали вживати алкогольні напої. 

За словами обвинуваченого, через кількість вжитих спиртних напоїв він не пам’ятає, що відбувалося. Але коли прокинувся вночі, то друга поряд не побачив. Тоді він подзвонив дружині товариша. Після приїзду дружини товариша, останнього знайшли сплячим поблизу автомобіля.

Потерпілий у суді розповів, що під час вживання алкоголю між друзями виникла словесна суперечка стосовно минулих подій. Такі суперечки у них виникали періодично, а тому уваги їй потерпілий не приділив. Згодом обвинувачений пішов спати в свій автомобіль, а потерпілий сів в рибальське крісло.

Вночі потерпілий прокинувся від крику обвинуваченого і побачив, як той йшов на нього, а потім вдарив під груди чимось, що “блиснуло в місячному сяйві подібно до ножа”.

Після чого він втратив свідомість, зробивши кілька кроків, і прийшов до тями, коли його забрала дружина. Поранення помітила його дружина лише під час того, як він купався.

Обвинувачений вину в суді визнав, адже розуміє, що крім них двох біля водойми нікого не було та щиро розкаявся. Суд засудив чоловіка до 5 років позбавлення волі, але звільнив від покарання з іспитовим терміном три роки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую