ye-logo.v1.2

На Хмельниччині суд покарав чоловіка, який вкрав паспорт дружини, щоб та не поїхала за кордон

Кримінал 4193
Суд виніс вирок чоловіку, який вкрав паспорт
Суд виніс вирок чоловіку, який вкрав паспорт. Фото: ілюстративне court.gov.ua

Чоловіка оштрафували на 850 гривень.

Суд оштрафував на 850 гривень мешканця міста Славута, який забрав у дружини сумочку з паспортом, щоб вона не поїхала за кордон. Про це йдеться у вироку Славутського міськрайонного суду.

Як встановив суд, потерпіла повідомила обвинуваченому, який був її чоловіком, що вона йде від нього. І, як він зрозумів, має намір виїхати з країни. Після отриманої звістки, чоловік попросив у жінки сигарету. Вона відкрила сумочку і дала її йому. В цей час чоловік побачив у сумочці паспорт дружини.

Коли жінка нахилилася за речами, він схопив її сумку, в якій був паспорт, і вибіг з подвір`я. Все це він зробив з тією метою, щоб дружина нікуди не пішла. Деякий час він дійсно відмовлявся повертати паспорт, оскільки не хотів щоб дружина кудись їхала і таким чином намагався примиритися з нею. Через декілька днів він повернув потерпілій паспорт.

Наразі обвинувачений та потерпіла вже розлучені.

В суді чоловік визнав свою провину. В результаті чоловіка засудили за привласнення документів і він має заплатити штраф - 850 гривень

Нагадаємо, що суд призначив 200 годин громадських робіт жінці, яка палицею вдарила сусідку та нанесла їй телесні ушкодження.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую